adidas Deep Energy voda po holení 100 ml

100 ml

ok

Je mým oblíbeným, líbí se mi vůně

• , zakoupeno v SEVT

• Krásně voní,ale nemůžu za sebe hodnotit, byl to dárek.

Objem
100 ml

Deep Energy - voda po holení 100 ml. Adidas Deep Energy zachycuje duševní stav, kdy nic není nemožné. Pomáhá každému muži pocítit jeho vnitřní energii a sílu. Když posunete své limity, když tělo a duše jsou zaměřeny na stejný cíl, cítíte tok čisté energie, která vás přinutí dosáhnout vítězství.

ok

Je mým oblíbeným, líbí se mi vůně

• , zakoupeno v SEVT

• Krásně voní,ale nemůžu za sebe hodnotit, byl to dárek.
  • , zakoupeno v Parfumeries.cz

Je perfektní ,příjemná vůně a hlavně dobrá cena o proti ostatním obchodům, můžu jen doporučit.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

přítel nic jiného nepoužívá

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• líbí se mi cena , jestli bude příjemná i vůně- předpokládám, že ano, tak jsem spokojená

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Příjemná sportovní vůně, nic těžkého.
    • Nevím.

Doporučil mi ji před rokem kolega a já se na ni chytil.

• , zakoupeno v Bonson.cz

vodu má ráda přítelkyně.

• Velmi jemná vůně
    • Neštípe
    • Cena v hypermarketech
    • Velká díra na aplikaci

Tato vůně je celkem nevtíravá a decentní. Naprosto ideální na léto, kdy jsou lehčí vůně mnohem příjemnější a vstřícnější okolí.
    Dynamic Pulse je sice pro moje čichové vjemy přívětivější ale Deep Energy není tak agresivní na čerstvě oholené pokožce.

Okolí, tedy hlavně dámy, ženy a dívky také reagují na Deep Energy veskrze kladně. Trošičku mě zaráží cena zde a ceny v drogeriích. Já jej již 2x koupil v nejmenovaném hypermarketu za 219,- Kč. Tak proč je jinde tak zbytečně drahý ???
    Nicméně, za dané peníze stejně neproděláte. Pokožku kvalitně ochráníte a dámám způsobíte radostný zážitek, a přesvědčíte je o prapodivné pravdě, že chlap musí tzv.smrdět i z obrazovky.

• špičková vůně

Vody po holení Adidas jsem si často kupoval před dvěma, třemi lety. Nyní zkouším vody od Tonina Lamborghini. Ale Adidas je top, rozhodně se vyplatí investovat do kvality. Vyzkoušel jsem vůně Adidas Deep Energy, Dynamic Pulse, Game Spirit a Victory League. Mají nepřekonatelnou vůni. Z řady Adidas mě ovšem nejvíc uchvátily vůně Sport Fever a adventure explore! Je to požitek a balzám pro smysly :-)