Calvin Klein Man voda po holení 100 ml

Objem
100 ml

Příjemná vůně...

• elegantní lahvička, dobrý výrobce
    • za 10 vteřin po natření oholené tváře není cítit nic, vůně zmizí jako v kouzelnické škole.

Calvin Klein Man používám toaletní vodu a jsem úplně spokojený..Proto jsem si zkusmo koupil vodu po holení stejné výborné firmy .pro můj dobrý ranní pocit. Ten. bohužel chybí-. Můžete mi doručit dobrou a příjemnou vodu po holení v rozmezí 600-1000 Kč ?.
    Děkuji dr.Vl.Neubert

• velice příjemná, nevtíravá, decentní vůně

Objem
100 ml

Calvin Klein Man - voda po holení (Bez celofánu) 100 ml. Calvin Klein, jeden z nejvýznamnějsších designových ateliérů, udal směr několika generacím, kterým představil obraz ohromujícího sexy muže. Značka Calvin Klein nadále ztělesňuje to, co je provokativní, nadčasové a hlavně co je sexy. Představením propracované nové vůně Calvin Klein MAN, oslavuje odkaz značky s novou mužnou klasikou.„Vůně vyjadřuje moderní den dospělého muže oslavujíce mužnou sílu a fyzickou krásu. Tyto dvě základní hodnoty byly již v minulosti prezentovány od samého založení značky,“ říká Catherine Walsh, Senior Vice President of American Fragrances Coty Prestige. Vymezili jsme symbolického, mužného a sexy chlapa. Calvin Klein MAN představuje vrchol minimalismu a sexy stylu značky Calvin Klein. Zachycuje podstatu moderního muže ve vůni. Nové klasické vyjádření mužného ideálu. Svěží kořenito dřevitá vůně je definovaná svou výrazně mužnou aurou a řemeslnickou zručností. Propracovaná směs křehké svěžesti, exotického koření a bohatých dřev vytváří stoprocentní podstatu pánské vůně Calvin Klein.

Příjemná vůně...

• elegantní lahvička, dobrý výrobce

Děkuji dr.Vl.Neubert

• velice příjemná, nevtíravá, decentní vůně

• příjemná pánská vůně

velmi příjemná vůně

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Super pěkná vůně na celý den

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Podle mě má silnější vůni než toaletka.
    • Byla skoro zadarmo.
    • A tuto vůni na svém příteli miluji.

Tento parfém jsem si vybrala,protože ho přítel používá.
    Moje zkušenosti s tímto produktem,krásná vůně, po které se každá žena otočí.
    Produkt se příteli používá skvěle.
    Tento produkt všem doporučuji.
    Vůně dlouho vydrží a stačí ji opravdu málo.
    Příští nákup si budu dávat pozor na to,abych neutratila všechny své peníze,protože ceny produktů jsou šokující!!!!!!!!!