Lacoste Essential voda po holení 125 ml

• , zakoupeno v Fragra.cz

• krásná vůně

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Vyhovuje mi

Objednal jsem si ho, protože mi vyhovuje.

• Manzel je spokojený.
    • Já také proto že hezký voní a vůně se k němu hodí.

Spokojenost

Objem
125 ml

Essential - voda po holení 125 ml. Řekneme-li "Lacoste", automaticky tím myslíme svobodu a radost. Právě tyto pocity v nás má evokovat i nová Lacoste Essential, z níž zaznívá apel: "Udělejte si čas sami na sebe a na to, co vás skutečně baví!" Má stejnou příchuť jako víkendy plné zábavy a setkání s lidmi, které vždy rádi vidíme. Ale je i mnohem víc, protože svoboda je specifický stav mysli: jde o osvícený názor na práci, vztahy a vlastně na celý život. Nová vůně Lacoste Essential evokuje ducha značky vtěleného do flakónu – sofistikovaná a zářivá, svěží a uklidňující, klasická i moderní zároveň. Její poselství se dá charakterizovat jako "svěžest bez hranic". Jde o jednoduchou myšlenku, ale – jak tomu bývá u všech výrobků LACOSTE – dovedenou k naprosté dokonalosti.

• , zakoupeno v Fragra.cz

• krásná vůně

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Vyhovuje mi

Objednal jsem si ho, protože mi vyhovuje.

• Manzel je spokojený.
    • Já také proto že hezký voní a vůně se k němu hodí.

Spokojenost

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• Velmi příjemná vůně - původně dárek pro přítele, který byl velmi spokojen a vyžádal si nové balení

Dobrá zkušenost s produktem
    Doporučuji všem
    Přítel je spokojen s výdrží vůně i s dávkou parfému

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• pěkna vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• lehkost

kvalita

• , zakoupeno v Notino

již vyzkoušený a oblíbený produkt